Droga prowadząca do Patong Hill zaczyna się zawalać po osuwisku

Patong –

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Kierowcy, którzy jadą z Kathu do Patong Hill, zgłosili szkody o 3:30 tego popołudnia (19 października). Po jednej stronie drogi grunt zaczął się osuwać, co spowodowało zawalenie się powierzchni pobocza i barierki ochronnej.

Użytkownicy dróg, którzy kierują się na Patong Hill, są ostrzegani, aby unikali korzystania z drogi. Władze są świadome szkód i twierdzą, że działania zostaną podjęte, gdy tylko ustaną ulewne deszcze.

Deszcz nadal trwa w Phuket tego popołudnia, powodując dalsze powodzie, osunięcia ziemi i ogólne problemy na całej wyspie, jak pisaliśmy w Phuket Express przez cały dzień.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.