AKTUALIZACJA: Droga prowadząca na wzgórze Patong z Kathu jest tymczasowo zamknięta

Patong –

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamykana po tym, jak zaczęła się zapadać w wyniku osuwiska.

Nasza poprzednia historia:

Kierowcy, którzy jadą z Kathu do Patong Hill, zgłosili szkody o 3:30 tego popołudnia (19 października). Po jednej stronie drogi grunt zaczął się osuwać, co spowodowało zawalenie się powierzchni pobocza i barierki ochronnej.

Teraz aktualizacja:

Policja drogowa Patong informuje, że droga jest tymczasowo zamknięta w pobliżu zakrętu przy stacji pomp wody w Kathu do świątyni Suwan Khiri Wong w Patong, która ma około 500 metrów.

Użytkownicy dróg, którzy chcą wjechać do Patong lub wyjechać z Patong, mogą skorzystać z objazdu.

  • Od Patong do Karon do Kata do Chalong do Wichit do miasta Phuket lub
  • Od Patong do Kamali do Cherng Talay w Thalang

Te dwa sposoby zajmą od jednej do dwóch godzin więcej czasu, ponieważ są to znacznie większe odległości.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.