Kolejne osuwisko blokuje mniejszą trasę objazdową z Patong do Kamala

Kamala, Phuket –

Kolejne osuwisko spowodowało zawalenie dachu budynku i zablokowanie całej mniejszej trasy objazdowej z Patong do Kamali, co spowodowało pewne kłopoty.

Nasza poprzednia historia:

Osuwiska na głównej drodze w Kamali spowodowały bóle głowy, ponieważ jest ona wykorzystywana jako jedna z tras objazdowych z Patong. Kierowcy są kierowani do korzystania z pobliskich mniejszych i stromych dróg objazdowych.

Teraz aktualizacja:

Dziś po południu (20 października)th) policja w Kamali zgłosiła kolejne osuwisko na małej trasie objazdowej z Layi – Patong w Kamali. Osuwisko spowodowało zawalenie się dachu budynku, który zablokował całą drogę.

O 2:00 dostępna jest tylko jedna mała trasa objazdowa. Policja zdołała przepuścić kierowców, którzy wjeżdżają do Patong, przejechać przez drogę na jednokierunkowym pasie. Policja donosi, że ta trasa również zaczęła być przerywana. Kierowcy zachęcają do korzystania z innej głównej trasy objazdowej w Karon.

O 3:50 otwarta została główna trasa objazdowa w Kamali dla kierowców, którzy wyjeżdżają z Patong na pas jednokierunkowy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.