Obszar Chalong cierpi na przerwy w dostawie prądu, gdy słupy wysokiego napięcia spadają, powodując korki

Chalong, Phuket –

Mieszkańcy subdystryktu Chalong w dzielnicy Mueang Phuket mieli przerwy w dostawie prądu przez osiem godzin po tym, jak pięć słupów wysokiego napięcia spadło z powodu złej pogody, a użytkownicy dróg cierpią z powodu korków.

Urząd ds. Energii Elektrycznej w Chalong ogłosił problemy dziś rano (20 października)th). Pięć słupów wysokiego napięcia spadło od wczoraj na poboczu południowego pasa Chao Fa West Road naprzeciwko szkoły Baan Chalong w pobliżu świątyni Chalong (19 października)th).

Pracownicy Chalong Electricity Authority naprawiają dziś słupy energetyczne, w których elektryczność została odcięta od 9:00 do 4:30. Przepraszamy za niedogodności.

Tymczasem policja drogowa w Chalong ogłosiła tymczasowe zamknięcie części drogi Chao Fa West Road w godzinach od 1:00 do 5:00, podczas gdy trwają prace naprawcze.

Phuket Express zauważył, że jest to jedna z głównych dróg objazdowych z Chalong – Kata – Karon – Patong.

Użytkownicy dróg, którzy chcą wjechać do Patong lub opuścić Patong, mogą skorzystać z objazdu.

  • Od Patong do Karon do Kata do Chalong do Wichit do miasta Phuket lub
  • Od Patong do Kamali do Cherng Talay w Thalang

Policja Prowincji Phuket ogłosiła oświadczenie zeszłej nocy (19 października)th). W ogłoszeniu stwierdzono: „Jeśli nie jest to konieczne, unikaj udania się do Patong. W tym czasie występują opóźnienia w ruchu z powodu wielu kierowców na różnych drogach od Patong do Chalong i do plaży Surin na obu trasach objazdowych”.

Droga Patong będzie gotowa do użytku po tymczasowych pracach naprawczych, które potrwają siedem dni, a prace zostaną rozpoczęte po ustaniu obecnych opadów deszczu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.