Osuwiska na głównej drodze w Kamali nadal powodują problemy z ruchem drogowym

Kamala, Phuket –

Osuwiska na głównej drodze w Kamali spowodowały bóle głowy, ponieważ jest ona wykorzystywana jako jedna z tras objazdowych z Patong.

Nasze poprzednie historie:

Kierowcy, którzy jadą z Kathu do Patong Hill, zgłosili szkody o 3:30 tego popołudnia (19 października). Po jednej stronie drogi ziemia zaczęła się osuwać, co spowodowało runięcie powierzchni pobocza i barierki ochronnej.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zapadać w wyniku osuwiska.

Użytkownicy dróg, którzy chcą wjechać do Patong lub opuścić Patong, mogą korzystać z głównych dróg objazdowych.

  • Od Patong do Karon do Kata do Chalong do Wichit do miasta Phuket lub
  • Od Patong do Kamali do Cherng Talay w Thalang

Policja w Phuket nakłania ludzi do pozostania w domu i unikania podróży do Patong z powodu opóźnień na wielu drogach.

Teraz aktualizacja:

Tymczasem na trasie objazdowej z Patong do Kamali do plaży Surin do Cherng Talay w kierunku Thalang, kolejne osuwisko ze skałami i zalaniem niektórych części spowodowało więcej problemów z ruchem drogowym u użytkowników dróg wczoraj późnym popołudniem (19 października).

O 3:40 rano (20 października) na tej samej drodze w Kwuan Yak, Kamala, która znajduje się około 200 metrów od poprzedniego obszaru, znaleziono kolejne osuwiska.

Droga nie może być używana, ponieważ drzewa i słupy energetyczne blokują drogę. Władze pracują nad oczyszczeniem drogi. Kierowcy są kierowani do korzystania z pobliskich mniejszych i stromych dróg objazdowych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.