Dziewięć słupów energetycznych blokuje boczną drogę w pobliżu lotniska w Thalang

Thalang, Phuket –

Dziewięć słupów wysokiego napięcia spadło i zablokowało boczną drogę w pobliżu międzynarodowego lotniska Phuket w Thalang.

Policja Tha Chatchai zgłosiła się dziś rano (20 października)th), że dziewięć słupów wysokiego napięcia spadło na bocznej drodze w pobliżu lotniska w podokręgu Maikhao.

Jednak droga nie wpływa na główną Thep Kasattri Road i większość ruchu. Pracownicy Urzędu Elektryczności naprawiają słupy energetyczne, a w niektórych obszarach elektryczność została odcięta.

W międzyczasie mieszkańcy subdystryktu Chalong w dzielnicy Mueang Phuket mieli przerwy w dostawie prądu przez osiem godzin po tym, jak pięć słupów wysokiego napięcia spadło z powodu złej pogody, a użytkownicy dróg cierpią z powodu korków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.