Dziewięć słupów energetycznych blokuje boczną drogę w pobliżu lotniska w Thalang

Thalang, Phuket –

Dziewięć słupów wysokiego napięcia spadło i zablokowało boczną drogę w pobliżu międzynarodowego lotniska Phuket w Thalang.

Policja Tha Chatchai zgłosiła się dziś rano (20 października)th), że dziewięć słupów wysokiego napięcia spadło na bocznej drodze w pobliżu lotniska w podokręgu Maikhao.

Jednak droga nie wpływa na główną Thep Kasattri Road i większość ruchu. Pracownicy Urzędu Elektryczności naprawiają słupy energetyczne, a w niektórych obszarach elektryczność została odcięta.

W międzyczasie mieszkańcy subdystryktu Chalong w dzielnicy Mueang Phuket mieli przerwy w dostawie prądu przez osiem godzin po tym, jak pięć słupów wysokiego napięcia spadło z powodu złej pogody, a użytkownicy dróg cierpią z powodu korków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.