Jedna osoba ranna po tym, jak osuwisko uderzyło w trzy domy w Thalang

Thalang –

Jedna osoba doznała obrażeń po tym, jak osuwisko uderzyło w trzy domy w Thalang.

Szef dystryktu Thalang, Bancha Tanooin, poinformował o osunięciu się ziemi dzisiaj (20 października)th) w Soi Pae Tong Kee w subdystrykcie Sri Soonthorn.

Dwa domy zostały uszkodzone w wyniku osuwiska. W tych dwóch domach nie znaleziono żadnych obrażeń. Jednak inny dom został całkowicie zniszczony przez osuwisko. Jedna ranna osoba została odnaleziona w zniszczonym domu i przewieziona do miejscowego szpitala.

Osuwisko zablokowało również drogę lokalną. Jednak mieszkańcy mają jeszcze inną drogę do wyjścia ze wsi. Władze pomogły mieszkańcom w usuwaniu piasku i gleby z tego obszaru, aby zapobiec kolejnym osuwiskom.

Na całej wyspie odnotowano wiele osuwisk.

Ulewny deszcz przez wiele godzin spowodował osunięcia ziemi w Kamali, Patong i Kathu, które spowodowały również upadek słupów energetycznych.

Osuwisko na głównej drodze w Phuket spowodowało znaczne opóźnienia w ruchu.

Mieszkańcy Kamali w Phuket nadal cierpią z powodu gwałtownych powodzi, gdy piasek i ziemia zaatakowały ich domy.

Dom księdza w Kathu ucierpiał z powodu gwałtownych powodzi i osunięć ziemi, mimo że w ciągu nocy kolejne deszcze nawiedziły Phuket, komplikując wysiłki mające na celu sprzątanie po weekendowych powodziach, które niektórzy miejscowi nazywają najgorszymi od dziesięcioleci.

Kolejne osuwisko na głównej drodze w Phuket zablokowało cały pas w Rassada w Mueang Phuket, co spowodowało chaos na drogach.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zapadać w wyniku osuwiska.

Osiem osób zostało ewakuowanych w nocy z osuwiska na wzgórzu Rang w mieście Phuket.

Osuwiska na głównej drodze w Kamali spowodowały bóle głowy, ponieważ jest ona wykorzystywana jako jedna z tras objazdowych z Patong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.