AKTUALIZACJA: Policja Kathu umieszcza ostrzeżenia ostrzegające pieszych przed przekraczaniem Patong Hill

Patong, Phuket –

Policja Kathu umieściła na wzgórzu Patong tablice, aby zabronić pieszym przechodzenia przez wzgórze.

Nasze poprzednie historie:

Kierowcy, którzy jadą z Kathu na Patong Hill, zgłosili szkody wczoraj o 3:30 (19 października). Po jednej stronie drogi grunt zaczął się osuwać, co spowodowało zawalenie się powierzchni pobocza i barierki ochronnej.

Zablokowana jest droga, która rozciąga się od skrzyżowania Si Kor w Kathu do świątyni Suwan Khiri Wong w Patong.

Teraz aktualizacja:

Policja w Kathu umieściła na niebezpiecznym obszarze ogłoszenia: „Ludzie nie mogą przechodzić przez Patong Hill”.

Tymczasem gmina Patong ogłosiła, że ​​obszar jest w 100 procentach zamknięty. Żadne pojazdy ani piesi nie mogą przechodzić.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.