AKTUALIZACJA: Prace naprawcze w Patong potrwają siedem dni po ustaniu deszczu, mówią urzędnicy – ​​WIDEO z terenu

Patong, Phuket –

Droga Patong będzie gotowa do użytku po tymczasowych pracach naprawczych, które potrwają siedem dni, a prace zostaną rozpoczęte po ustaniu obecnych opadów deszczu.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska

Policja w Phuket nakłania ludzi do pozostania w domu i unikania podróży do Patong z powodu opóźnień na wielu drogach.

Teraz aktualizacja:

Dyrektor autostrady w Phuket, pan Yutthana Pitak, powiedział Phuket Express: „Osuwisko na wzgórzu Patong znajduje się około 500 metrów od zakrętu w pobliżu strzelnicy wokół billboardu Patong City”.

„Zablokowana jest droga, która rozciąga się od skrzyżowania Si Kor w Kathu do świątyni Suwan Khiri Wong w Patong. Prace remontowe drogi można rozpocząć po ustaniu deszczu. Tymczasowa naprawa drogi potrwa około siedmiu dni” – wyjaśnił pan Yutthana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.