Budynek mieszkalny zawala się w okolicy Samkong, Rassada, Phuket

Rassada, Mueang Phuket –

Zawalił się 32-pokojowy budynek mieszkalny w dzielnicy Samkong, w dzielnicy Rassada, w dzielnicy Mueang Phuket. Nie zgłoszono żadnych zgonów ani poważnych obrażeń.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie o 23:25 wczoraj wieczorem (20 października) w budynku bez nazwy wynajmu pokoi, z dwoma piętrami i 32 pokojami w Soi Prayoon 2 na Yawarad Road, obszar Samkong w subdystrykcie Rassada.

Ekipy ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć zawalony budynek. Nie zgłoszono żadnych zgonów. Jedna niezidentyfikowana kobieta została później zgłoszona z niewielkimi obrażeniami.

Jeden z najemców, który poprosił o anonimowość, powiedział Phuket Express, że od wczoraj rano budynek mieszkalny zaczął się walić. W ciągu dnia w budynku znaleziono kilka znaczących pęknięć, zanim budynek zawalił się w nocy. Wszyscy mieszkańcy mieszkający w mieszkaniach zostali poproszeni o ewakuację przez dozorcę budynku.

Obszar jest obecnie blokowany przez władze Rassada ze względów bezpieczeństwa. Nikomu nie wolno wchodzić na teren bez pozwolenia.

Zdjęcie przed upadkiem poniżej:

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.