AKTUALIZACJA: Zlecono rozbiórkę zawalonego mieszkania w Rassada, Phuket

Rasada –

Nakazano rozbiórkę zawalonego mieszkania w Samkong w Rassada.

Nasza poprzednia historia:

Zawalił się 32-pokojowy budynek mieszkalny w dzielnicy Samkong, w dzielnicy Rassada, w dzielnicy Mueang Phuket. Nie zgłoszono żadnych zgonów ani poważnych obrażeń.

Teraz aktualizacja:

Burmistrz Rassady, pan Nakarin Yosangrat, powiedział Phuket Express: „Wydaliśmy właścicielowi dokument prawny dotyczący rozbiórki mieszkania. Zwykle dajemy 30 dni. Budynek jest w 100 procentach zniszczony i nie można go naprawić.”

Wicegubernator Phuket Pichet Panapong powiedział Phuket Express: „Właściciel powiedział nam, że po ulewnych deszczach przez wiele dni przed zawaleniem ze wzgórza spływała woda”.

Nie jest jasne, czy właściciel ma ubezpieczenie budynku, czy też Phuket finansowo zwróci właścicielowi nakaz wyburzenia konstrukcji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.