Zaginiony mężczyzna, który wpadł do kanału podczas powodzi w Chalong, został znaleziony martwy

Chalong –

Odnaleziono mężczyznę, który został zgłoszony jako zaginiony po wpadnięciu do kanału podczas powodzi w podokręgu Chalong, Mueang Phuket.

Burmistrz Chalong, pani Tanaphon Ongsantiparp, powiedziała Phuket Express: „W środę (19 października)th) zostaliśmy powiadomieni, że niezidentyfikowany mężczyzna przypadkowo wpadł do kanału, gdy oglądał wodę powodziową w Chalong”.

„Machał o pomoc. Miejscowi próbowali mu pomóc, ale nie udało się z powodu silnych prądów. Wyszukiwanie rozpoczęło się od tego czasu do dziś (21 październikast). Tego popołudnia jego ciało zostało niestety znalezione w pobliżu bramy wodnej w Chalong po utonięciu. Później został zidentyfikowany jako 36-letni obywatel Birmy”. Burmistrz stwierdził.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.