AKTUALIZACJA: Testowano glebę na wzgórzu Patong, aby rozważyć, czy piesi mogą chodzić

Phuket -

Eksperci ds. osuwisk z Departamentu Autostrad sprawdzają, jak silna jest gleba na wzgórzu Patong, zanim rozważą umożliwienie pieszym przejściem po niej.

Nasze poprzednie historie:

Droga Patong będzie gotowa do użytku po tymczasowych pracach naprawczych, które potrwają siedem dni, a prace zostaną rozpoczęte po ustaniu obecnych opadów deszczu.

Teraz aktualizacja:

Dziś rano (21 październikast) eksperci od osuwisk użyli maszyny do wykopania drogi w pobliżu obszaru osuwisk na Patong Hill. Maszyna kopała na głębokość dwóch metrów w czterech punktach wokół obszaru osuwiska.

Próbki gleby i skał zostaną przeanalizowane, aby sprawdzić, jaka jest ich siła, zanim w ogóle rozważymy, czy piesi mogą przejść przez wzgórze, co zajmie około trzech dni.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.