AKTUALIZACJA: Testowano glebę na wzgórzu Patong, aby rozważyć, czy piesi mogą chodzić

Phuket -

Eksperci ds. osuwisk z Departamentu Autostrad sprawdzają, jak silna jest gleba na wzgórzu Patong, zanim rozważą umożliwienie pieszym przejściem po niej.

Nasze poprzednie historie:

Droga Patong będzie gotowa do użytku po tymczasowych pracach naprawczych, które potrwają siedem dni, a prace zostaną rozpoczęte po ustaniu obecnych opadów deszczu.

Teraz aktualizacja:

Dziś rano (21 październikast) eksperci od osuwisk użyli maszyny do wykopania drogi w pobliżu obszaru osuwisk na Patong Hill. Maszyna kopała na głębokość dwóch metrów w czterech punktach wokół obszaru osuwiska.

Próbki gleby i skał zostaną przeanalizowane, aby sprawdzić, jaka jest ich siła, zanim w ogóle rozważymy, czy piesi mogą przejść przez wzgórze, co zajmie około trzech dni.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.