53-letnia rosyjska turystka zaginęła w swoim hotelu w Thalang na Phuket

Thalang, Phuket –

53-letnia rosyjska turystka zniknęła z hotelu w dzielnicy Thalang.

Wczoraj (21 października) policja została powiadomiona, że ​​53-letnia Elena Rusradchenko, obywatelka Rosji, która znała problemy z pamięcią, zniknęła z hotelu w pobliżu plaży Nai Thon w subdystrykcie Sakoo od czwartkowej nocy (20 października)th).

Od wczoraj policja Sakoo, policja turystyczna Phuket i inne rozpoczęły poszukiwania zarówno na lądzie, jak i na morzu. Na razie jednak nie ma po niej śladu.

Każdy, kto ją widzi lub ma informacje, prosimy o kontakt pod numerami below:

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.