Cudzoziemiec na kajaku uratowany po walce z falami w Thalang

Thalang –

Cudzoziemiec na kajaku został uratowany po walce z falami na plaży w Thalang.

Urzędnicy dystryktu Thalang donieśli wczoraj (21 października), że niezidentyfikowany obcokrajowiec wpłynął kajakiem do morza na plaży Nai Thon, na której z powodu silnych fal na morzu ustawiono czerwone flagi ostrzegające, by trzymać się z dala od wody.

Obcy mężczyzna był uderzany falami i uderzał w skały przy brzegu. Inny obcokrajowiec zobaczył incydent i pomógł uratować mężczyznę w tarapatach. Cudzoziemiec na kajaku został uratowany z powrotem na plażę, na której odniósł tylko niewielkie obrażenia. Tymczasem cudzoziemiec, który pomagał kajakarzowi, doznał wielu zadrapań na plecach.

Władze w Phuket po raz kolejny poprosiły turystów i mieszkańców o przestrzeganie flag i ostrzeżeń na plażach.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.