AKTUALIZACJA: Zaginiona Rosjanka w Phuket ostatnio widziana po wejściu do morza

Phuket -

Zaginiona Rosjanka była ostatnio widziana po tym, jak weszła do morza w Thang i zostawiła swoje ubrania i buty na plaży.

Nasza poprzednia historia:

53-letnia rosyjska turystka zniknęła z hotelu w dzielnicy Thalang.

Teraz aktualizacja:

O 10:00 w czwartek (20 października)th) Pani Elena opuściła pokój na pobliską plażę Nai Thon z przyjaciółmi. Wyszła do morza sama.

O 11:00 jej przyjaciele wrócili do pokoju do południa, ale pani Elena nie wróciła. Zadzwonili do niej, ale nie odpowiedziała. Sprawdzili jej pokój hotelowy i odkryli, że zostawiła w nim telefon.

O 4:00 wyszli jej szukać. Znaleźli tylko jej ręcznik i buty pozostawione na plaży. Postanowili skontaktować się z pomocą.

Od wczoraj policja Sakoo, policja turystyczna Phuket i inne rozpoczęły poszukiwania zarówno na lądzie, jak i na morzu. Jak dotąd jednak nadal nie ma po niej śladu. Elena podobno cierpi na problemy z utratą pamięci.

Nazwiska przyjaciół zostały zatajone przez organy ścigania z Phuket i nie było natychmiastowej odpowiedzi, dlaczego nie zostali, podczas gdy Elena poszła popływać.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.