AKTUALIZACJA: Wyniki gleby Patong Hill pokazują, że droga nie jest gotowa do użytku

Patong –

Wyniki badań gleby na wzgórzu Patong pokazują, że droga nie jest gotowa do użytku dla użytkowników dróg, nawet pieszych.

Nasze poprzednie historie:

Droga Patong będzie gotowa do użytku po tymczasowych pracach naprawczych, które potrwają siedem dni, a prace zostaną rozpoczęte po ustaniu obecnych opadów deszczu.

Eksperci ds. osuwisk z Departamentu Autostrad sprawdzają, jak silna jest gleba na wzgórzu Patong, zanim rozważą umożliwienie pieszym przejściem po niej.

Teraz aktualizacja:

Policja Patong zgłosiła się dziś po południu (22 października)nd), „Wyniki analizy gleby pokazują, że obszar składa się z „luźnego piasku” między wzgórzami. Poziomy wody pod glebą są wysokie, co grozi dalszym zawaleniem się drogi”.

„Odpowiednie władze postanowiły kontynuować zamykanie zawalonego terenu na wzgórzu. Droga nie jest jeszcze gotowa dla użytkowników dróg lub pieszych.” Policja Patong zakończyła.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.