AKTUALIZACJA: 30-letni opuszczony budynek na głównej Bypass Road w Phuket zostanie zburzony

Phuket -

30-letni opuszczony budynek przy głównej obwodnicy w dzielnicy Rassada w Mueang Phuket zostanie zburzony.

Nasze poprzednie historie:

Kolejne osuwisko na głównej drodze w Phuket zablokowało cały pas w Rassada w Mueang Phuket, co spowodowało chaos na drogach.

Część obwodnicy, która jest jedną z kilku głównych dróg w Phuket, jest nadal zamknięta z powodu obawy o kolejne osuwiska pod opuszczonym budynkiem na pasie w kierunku północnym.

Spotkanie odbyło się wczoraj po południu (22 październikand) i był prowadzony przez wicegubernatora Phuket Amnuaya Pitsuwana i odpowiednie władze.

Pan Amnuay powiedział Phuket Express: „Ten opuszczony budynek został zbudowany 30 lat temu, ale nigdy nie został w pełni ukończony. Ziemia zaczęła się przesuwać w pobliżu budynku od tego tygodnia i wydaje się, że trwa nadal”.

„Przedstawiciel firmy, do której należy ten teren, jest zadowolony z rozbiórki.” - dodał Amnuay, nie podając nazwy firmy.

„25 październikath prowincja zwróci się do gminy Rassada o wyburzenie, a prace rozpoczną się natychmiast. Zakończenie rozbiórki zajmie około dwóch tygodni. Pracę wykona firma z sektora prywatnego. Tymczasem części pobliskiej drogi są nadal zamknięte dla ruchu tranzytowego”. Amnuay zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.