Pierwszy statek wycieczkowy przybywa do Patong po Covid-19

Patong, Phuket –

Pierwszy liniowiec przypłynął do Patong w Phuket po tym, jak sytuacja z Covid -19 została złagodzona.

Zespół urzędników Phuket kierowany przez gubernatora Phuket Naronga Woonciewa i dyrektora Phuket Tourism Authority of Thailand (Phuket TAT) panią Natasiri Ronnasiri dziś rano (24 października)th) witało turystów, którzy przybyli do Patong z wycieczkowca „SPEKTRUM MORZA”.

Pani Nantasiri powiedziała Phuket Express: „SPEKTRUM MORZA ma 18 poziomów z 2,137 pokojami, restauracjami, parkiem rozrywki, basenami, fitnessem, usługami rozrywkowymi i nie tylko”.

„Na statku wycieczkowym jest 4,594 turystów z 55 krajów. Większość z nich pochodzi z Singapuru, Malezji, Indii, Filipin i Indonezji”.

„Osiemset z nich odwiedziło Patong i Phuket na jednodniową wycieczkę. Jest to dobre dla turystyki na Phuket, ponieważ wszyscy są turystami o wysokich wydatkach”.

„W 2019 r. do Phuket przypłynęły 154 statki wycieczkowe z łącznie 485,598 XNUMX turystami”. Pani Nantasiri podsumowała.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.