Lokalna droga z Chalong do Patong do remontu?

Patong –

Lokalny skrót drogowy z Chalong do Patong zostanie odnowiony dla użytkowników dróg.

Gubernator Phuket Narong Woonciew i przewodniczący Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO) Rewat Areerob dziś rano (24 października) zbadali lokalną drogę za świątynią Silsuparam w Chalong.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska.

Teraz aktualizacja:

Pan Rewat powiedział Phuket Express: „Droga już istniała, która jest skrótem z Chalong i prowadzi do Patong. Całkowita odległość to około trzech kilometrów. Budowę drogi rozpoczęto wiele lat temu, ale nie dokończono jej ze względu na awarię gruntów w Nadleśnictwie”.

„Wysłaliśmy wniosek do leśnictwa o remont drogi. Jeśli wyrażą zgodę, projekt remontu drogi rozpocznie się natychmiast”. – stwierdził gubernator.

Ta droga, jeśli zostanie ukończona i zatwierdzona, będzie alternatywną trasą do i z Patong z drogą górską uszkodzoną przez osunięcie się ziemi i wymagającą rozległych napraw.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.