Osiemnastu graczy aresztowanych podczas nalotu Thalang

Thalang –

Osiemnastu graczy zostało aresztowanych po nalocie na hazard w Thalang.

Wczoraj (24 października) drużyna urzędników Thalang dokonała nalotu na kryjówkę w domu w podokręgu Thep Kasattri. Aresztowano osiemnastu hazardzistów, ośmiu mężczyzn i dziesięć kobiet grających w karty.

Nalot nastąpił po tym, jak urzędnicy otrzymali skargi, że w okolicy znajduje się nielegalny krąg hazardowy.

Zabrano ich na posterunek policji w Thalang. Oskarżeni są o udział w nielegalnym hazardzie. Jeden z nich, który jest jednocześnie właścicielem domu, ponosi dodatkowe zarzuty związane z prowadzeniem nielegalnego miejsca do uprawiania hazardu.

Nazwiska podejrzanych nie zostały ujawnione The Phuket Express.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.