Szpital polowy Kathu zostaje otwarty jako rozwiązanie tymczasowe z powodu zawalenia się drogi Patong Hill

Katu –

Szpital polowy Kathu został tymczasowo otwarty po zawaleniu się drogi Patong Hill.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska.

Godziny ruchu pieszego na częściach zawalonego Patong Hill są teraz przedłużone od 7:00 do 9:00.

Teraz aktualizacja:

Prowincjonalne biuro zdrowia publicznego w Phuket wraz ze szpitalem Patong dzisiaj (25 października)th) otworzył tymczasowy szpital polowy w Kathu Public Park. Szpital polowy jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 4:30.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.