Urzędnicy Kathu badają kolejną naturalną drogę do Patong

Katu –

Urzędnicy Kathu badają inną naturalną trasę z Kathu do Patong.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska.

Lokalny skrót drogowy z Chalong do Patong zostanie odnowiony dla użytkowników dróg.

Teraz aktualizacja:

Wczoraj (24 października)th) Urzędnicy Kathu pod przewodnictwem szefa okręgu Kathu Siwat Rawangkun i zastępcy burmistrza Patong Kittisana Kuru zbadali inną naturalną trasę z Kathu do Patong.

Pan Siwat powiedział Phuket Express: „Trasa przebiega w pobliżu toru gokartowego w pobliżu obozu słoni przed Kwan Yang”.

Badania mają na celu znalezienie innego sposobu tymczasowego transportu, podczas gdy część głównej drogi z Kathu do Patong Hill (Phra Baramee Road Road nr 4029) jest tymczasowo zamknięta – dodał Siwat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.