Osiemnastu graczy aresztowanych podczas nalotu Thalang

Thalang –

Osiemnastu graczy zostało aresztowanych po nalocie na hazard w Thalang.

Wczoraj (24 października) drużyna urzędników Thalang dokonała nalotu na kryjówkę w domu w podokręgu Thep Kasattri. Aresztowano osiemnastu hazardzistów, ośmiu mężczyzn i dziesięć kobiet grających w karty.

Nalot nastąpił po tym, jak urzędnicy otrzymali skargi, że w okolicy znajduje się nielegalny krąg hazardowy.

Zabrano ich na posterunek policji w Thalang. Oskarżeni są o udział w nielegalnym hazardzie. Jeden z nich, który jest jednocześnie właścicielem domu, ponosi dodatkowe zarzuty związane z prowadzeniem nielegalnego miejsca do uprawiania hazardu.

Nazwiska podejrzanych nie zostały ujawnione The Phuket Express.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.