Policja ściga funkcjonariusza Trang SWAT po rzekomym zabiciu i zranieniu klientów baru w nocnym klubie Trang

Trang –

Policjant z oddziału SWAT w Trang był poszukiwany przez funkcjonariuszy po zastrzeleniu i zabiciu klienta baru, a także zranieniu kolejnych dwóch klientów podczas pijackiej kłótni z ofiarą w lokalu rozrywkowym w dzielnicy Mueang w Trang we wtorek, 25 października.

Urzędnicy z komisariatu policji w Mueang Trang i ochotnicy ratunkowi przybyli na miejsce zdarzenia około 1:13 w nocy. po powiadomieniu o zdarzeniu strzeleckim, w którym doszło do śmierci i obrażeń.

Po przybyciu na podłogę znaleziono ciało zmarłego, który później został zidentyfikowany jako Jitakorn Kongchan. Według wstępnego badania 32-letnia ofiara została postrzelona dziewięć razy w głowę, ramię i ramię.

Jednym z rannych był 34-letni przyjaciel Jitakorna, Ekaphot Phetrat, który został postrzelony w biodro i kostkę, podczas gdy inna ranna osoba była przypadkowym klientem baru. Zostały przewiezione do miejscowego szpitala na leczenie.

Śledztwo ujawniło, że sierżant policji, major Chutipon Nakkaew, znany również jako „sierżant Bird”, przybył na miejsce spotkania ze swoim kolegą. Według kelnera obaj wyglądali już na pijanych i prawdopodobnie pili z innego miejsca przed wejściem do lokalu.

Sierżant Bird podobno kopał w krzesło i ranił ofiarę, która siedziała obok niego przy stole. Angry Jitakorn następnie pchnął rękę sierżanta Birda z wściekłości.

Następnie, gdy ofiara szła na drugie piętro, funkcjonariusz policji SWAT podobno wyjął broń i zagroził Jitakornowi z jego pleców, zanim natychmiast zaczął strzelać. Ekaphot następnie wstał od stołu, aby spróbować uratować przyjaciela, zanim zostanie ranny.

Sierżant Bird zdołał uciec po incydencie. Około 50 funkcjonariuszy policji zostało wysłanych do ścigania domniemanego strzelca w ramach postępowania sądowego.

Zdjęcie dzięki uprzejmości: Matichon

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.