Uczniowie schodzą z Patong Hill pierwszego dnia ponownego otwarcia szkół

Patong –

Wielu uczniów schodziło ze wzgórza Patong do szkół pierwszego dnia ponownego otwarcia szkoły.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska.

Godziny ruchu pieszego na częściach zawalonego Patong Hill są teraz przedłużone od 7:00 do 9:00.

Teraz aktualizacja:

Dziś rano (25 październikath) wielu uczniów schodziło ze wzgórza Patong, kierując się do szkół. Niektórzy z nich nosili duże tornistry. W międzyczasie niektórzy rodzice nosili swoje dzieci, które są jeszcze za małe, aby chodzić po wzgórzu.

Lokalne władze pomogły ludziom, którzy przeszli przez wzgórze, korzystając z bezpłatnego transportu na obu końcach. Tymczasem na obu końcach zaparkowanych jest wiele motocykli.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.