Podejrzany w biegu po obrabowaniu sklepu spożywczego w Thalang

Thalang –

Policja szuka podejrzanego, który obrabował sklep spożywczy pod nożem w Thalang.

Policja Thalang donosi, że została powiadomiona o incydencie dziś rano o 3:00 rano (25 października) w sklepie spożywczym w Baan Para, subdystrykt Pa Klok.

Przybyli na miejsce, aby znaleźć zrozpaczonego pracownika zidentyfikowanego tylko jako pani Jiranuch. Powiedziała policji, że do sklepu wszedł podejrzany mężczyzna, który nosił kask zakrywający całą głowę. Użył noża, by jej zagrozić, zanim odjechał z 4,200 bahtów.

Policja sprawdziła nagrania z monitoringu w sklepie podczas polowania na podejrzanego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.