Podejrzany w biegu po obrabowaniu sklepu spożywczego w Thalang

Thalang –

Policja szuka podejrzanego, który obrabował sklep spożywczy pod nożem w Thalang.

Policja Thalang donosi, że została powiadomiona o incydencie dziś rano o 3:00 rano (25 października) w sklepie spożywczym w Baan Para, subdystrykt Pa Klok.

Przybyli na miejsce, aby znaleźć zrozpaczonego pracownika zidentyfikowanego tylko jako pani Jiranuch. Powiedziała policji, że do sklepu wszedł podejrzany mężczyzna, który nosił kask zakrywający całą głowę. Użył noża, by jej zagrozić, zanim odjechał z 4,200 bahtów.

Policja sprawdziła nagrania z monitoringu w sklepie podczas polowania na podejrzanego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.