Znaleziono ciało zaginionej Rosjanki w Phuket

Patong –

Ciało zaginionej Rosjanki w Phuket z Thalang zostało znalezione unoszące się w pobliżu plaży Patong w szóstym dniu głównych poszukiwań na całej wyspie.

Szef dystryktu Thalang zgłosił się dziś rano (26 października)th), że zespół poszukiwawczy zaginionej Rosjanki w Sakoo, Thalang został powiadomiony od miejscowego rybaka, że ​​ciało zostało znalezione w pobliżu plaży Patong, około 40 kilometrów od miejsca, w którym zaginęła.

Ratownicy wyszli na morze, aby odzyskać ciało na plaży Layan w Thalang w celu dalszej identyfikacji. Lokalne media podobno potwierdziły od czasu prasy, że ofiarą jest zaginiona Rosjanka i będą prowadzone dalsze śledztwa.

Więcej szczegółów na temat tej historii podamy, gdy będą dostępne.

Nasze poprzednie historie:

53-letnia rosyjska turystka zniknęła z hotelu w dzielnicy Thalang.

Zaginiona Rosjanka była ostatnio widziana po tym, jak weszła do morza w Thang i zostawiła swoje ubrania i buty na plaży.

Przyjaciele zaginionej Rosjanki w Phuket oferują 10,000 XNUMX dolarów każdemu, kto ma informacje i prowadzi do jej odnalezienia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.