Cudzoziemiec uratowany po zmaganiach podczas nurkowania z Phuket

Phuket -

Niezidentyfikowany cudzoziemiec został uratowany po chorobie dekompresyjnej podczas nurkowania w pobliżu wyspy w Chalong.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie wczoraj (26 października)th). Cudzoziemiec był na łodzi w pobliżu wyspy Tue, na wschód od wyspy Racha.

Ratownicy weszli do łodzi, aby pomóc 53-letniemu cudzoziemcowi, który jest trenerem nurkowania. Powiedział ratownikom, że właśnie wyzdrowiał i ponownie zaczął nurkować po operacji serca. Zabrano go z powrotem do Chalong i skierowano do pobliskiego szpitala.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.