Motocykle mogą przejeżdżać przez uszkodzoną Patong Hill Road

Patong-

Motocykle mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną drogą Patong Hill Road.

Policja drogowa Patong powiedziała wczoraj (26 października) Phuket Express: „O 6:00 gubernator Phuket Narong Woonciew nakazał otworzyć obszar Patong Hill (Phra Baramee Road Road No. 4029) dla motocykli dopiero za Departamentem Autostrad potwierdził, że motocykle mogą bezpiecznie przejeżdżać przez ten obszar. Droga jest otwarta dla motocykli 24 godziny na dobę.”

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska

Godziny ruchu pieszego na częściach zawalonego Patong Hill są teraz przedłużone od 7:00 do 9:00.

Wielu uczniów schodziło ze wzgórza Patong do szkół pierwszego dnia ponownego otwarcia szkoły.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.