Motocykle mogą przejeżdżać przez uszkodzoną Patong Hill Road

Patong-

Motocykle mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną drogą Patong Hill Road.

Policja drogowa Patong powiedziała wczoraj (26 października) Phuket Express: „O 6:00 gubernator Phuket Narong Woonciew nakazał otworzyć obszar Patong Hill (Phra Baramee Road Road No. 4029) dla motocykli dopiero za Departamentem Autostrad potwierdził, że motocykle mogą bezpiecznie przejeżdżać przez ten obszar. Droga jest otwarta dla motocykli 24 godziny na dobę.”

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska

Godziny ruchu pieszego na częściach zawalonego Patong Hill są teraz przedłużone od 7:00 do 9:00.

Wielu uczniów schodziło ze wzgórza Patong do szkół pierwszego dnia ponownego otwarcia szkoły.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.