Policja Regionu 8 z siedzibą w Phuket skonfiskowała 260 dział w 15 dni

Phuket -

Policja Regionu 8 z siedzibą w Phuket przejęła 260 broni w ciągu 15 dni.

Dowódca regionu 8 generał porucznik Surapong Thanomjit powiedział Phuket Express o nalocie na początku tego tygodnia (25 październikath). Od 10 październikath do października 24th co daje w sumie 15 dni, skonfiskowali 260 pistoletów z 1,702 kulami z 363 skrzyń.

„Broń palna była zamieszana w wiele przestępstw, które prowadzą do utraty mienia i życia. Nadal zwalczamy tę broń palną, aby zapobiegać przestępstwom. Nasze cele były również zaangażowane w sprzedaż tej nielegalnej broni za pośrednictwem kanałów internetowych” – dodał generał porucznik Surapong.

Phuket Express zauważył, że policja regionu 8 obejmuje siedem prowincji w górnej części południowej, w tym Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.