Żółw morski uratowany po tym, jak został znaleziony na plaży w Phuket

Phuket -

Żółw morski został uratowany po tym, jak został znaleziony na plaży w Phuket.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych poinformował w tym tygodniu, że otrzymali powiadomienie, że na plaży Banana Beach na wyspie Racha Noi w pobliżu Rawai znaleziono żywego żółwia morskiego.

Żółw morski nie był w stanie zejść do wody morskiej. Został przewieziony z powrotem do Centrum Ratowania Zagrożonych Zwierząt Morskich Sireetarn na Przylądku Panwa w Wichit.

Żółw morski ma 67 centymetrów długości i 68 centymetrów szerokości. Waży 28.5 kilograma. Żółw był słaby i kontuzjowany, nie miał lewych przednich i lewych tylnych płetw. Żółw cierpiał również na niedrożność jelit. Obecnie jest leczony w ośrodku morskim.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.