Złodzieje okradają jedną noc z dwóch sklepów spożywczych w Wichit, obaj później aresztowani

Wichit –

Złodzieje w ciągu jednej nocy okradli dwa sklepy spożywcze w Wichit.

Policja Wichit poinformowała Phuket Express, że we wtorek (25 października)th) o 10:40 zostali powiadomieni, że dwóch podejrzanych ukradło ze sklepu spożywczego w Wichit.

Po tym o godzinie 11:00 ponownie zostali powiadomieni, że dwóch podejrzanych ukradło z innego sklepu spożywczego w Wichit. Tym razem jeden z podejrzanych, pan Tananuwat, lat 29, został złapany przez pracowników, podczas gdy drugi podejrzany odjechał na motocyklu. Tananuwat uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków i przyznał, że użył kryształowej metamfetaminy.

Wczoraj (26 października)th) Policja w Wichit aresztowała innego podejrzanego, pana Chitnuponga, lat 30. Zabrano mu dwie pigułki metamfetaminy i 0.34 grama metamfetaminy krystalicznej. Przyznał, że przed kradzieżą z dwóch sklepów spożywczych użył ośmiu tabletek metamfetaminy.

Obaj zostali oskarżeni o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 i kradzież.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.