AKTUALIZACJA: Trwają prace remontowe Patong Road

Patong, Phuket –

Rozpoczęły się tymczasowe prace naprawcze drogi Patong, które potrwają około dwóch tygodni.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Teraz aktualizacja:

Dyrektor Departamentu Autostrad w Phuket, pan Yuttana Pitak, powiedział Phuket Express: „Prace naprawcze rozpoczęły się dzisiaj (26 października).th), co zajmie około 14 dni. Budżet na tymczasowe prace naprawcze wynosi około 4.9 miliona bahtów.”

Gubernator Phuket Narong Woonciew powiedział Phuket Express: „Staramy się jak najszybciej naprawić drogę. Rozumiemy, że ta droga jest jedną z głównych dróg gospodarczych Phuket. Wiele osób i przedsiębiorców cierpi”.

Phuket Express zauważa, że ​​jest to tylko tymczasowe rozwiązanie, a trwałe naprawy dróg prawdopodobnie potrwają miesiące.

W międzyczasie lokalny skrót drogowy z Chalong do Patong zostanie odnowiony dla użytkowników dróg.

Urzędnicy Kathu badają inną naturalną trasę z Kathu do Patong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.