Izraelczyk aresztowany na lotnisku w Phuket z 55 kulami z broni palnej

Phuket -

Izraelczyk został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket z 55 kulami 5.56 mm.

Policja Sakoo poinformowała Phuket Express, że w środę (26 października)th) aresztowali 29-letniego Izraela na międzynarodowym lotnisku w Phuket. Jechał do Bangkoku. Jego pełne nazwisko nie zostało jednak ujawnione prasie przez policję Sakoo.

Funkcjonariusze znaleźli w jego bagażu 55 pocisków 5.56 mm, które po prześwietleniu są używane do karabinu. Według policji Sakoo Izraelczyk przyznał, że kule należały do ​​niego.

Podejrzany został zabrany na posterunek policji Sakoo w Thalang. Postawiono mu zarzuty nielegalnego posiadania amunicji.

Policja ustaliła, że ​​podejrzany ostatni raz odwiedził Tajlandię w 2018 roku. Ostatnim razem przybył na wyspę Samui z Tel Awiwu w Izraelu.

Oświadczenie podejrzanego o tym, dlaczego miał kule, nie zostało natychmiast przekazane tajlandzkiej prasie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.