AKTUALIZACJA: Urządzenie zabezpieczające glebę zainstalowane na uszkodzonym wzgórzu Patong

Patong –

Na zniszczonym wzgórzu Patong zainstalowano urządzenie zabezpieczające glebę z sygnałami ostrzegawczymi.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska.

Rozpoczęły się tymczasowe prace naprawcze drogi Patong, które potrwają około dwóch tygodni.

Motocykle mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną drogą Patong Hill Road.

Teraz aktualizacja:

Szef dystryktu Kathu, Siwat Rawangkun, wraz z zespołem procesorów z Tajlandzkich Inżynierów Geotechnicznych Inżynierii Lądowej przeprowadzili inspekcję uszkodzonego obszaru na wzgórzu Patong.

Szef dystryktu Kathu, pan Siwat, powiedział Phuket Express: „Zainstalowano urządzenie zabezpieczające glebę, które może mierzyć ciśnienie gleby, jej wytrzymałość, wodę w glebie i nachylenie terenu. Jeśli te pomiary przekroczą ustalone limity, urządzenie ostrzeże nas sygnałami i będziemy mogli bezpiecznie zamknąć drogę”.

W międzyczasie lokalny skrót drogowy z Chalong do Patong zostanie odnowiony dla użytkowników dróg.

Urzędnicy Kathu badają inną naturalną trasę z Kathu do Patong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.