Mężczyzna aresztowany z kryształową metamfetaminą i pigułkami yabba w Wichit

Wichit –

Mężczyzna został aresztowany za pomocą kryształowej metamfetaminy i yabby lub pigułek metamfetaminy, jan Wichita.

Policja Wichit poinformowała Phuket Express, że aresztowali 32-letniego Daoruenga „Birda”. Został on aresztowany w pokoju w Wichit na początku tego tygodnia.

Odebrano mu 34.91 grama krystalicznej metamfetaminy, siedem tabletek yabba metamfetaminy i jedną kulę.

Został zabrany na posterunek policji w Wichit, gdzie został oskarżony o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży i nielegalnego posiadania amunicji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.