AKTUALIZACJA: Rozpoczyna się rozbiórka opuszczonego budynku na Bypass Road w Phuket

Phuket -

Rozpoczęła się rozbiórka opuszczonego budynku przy Bypass Road w dzielnicy Rassada w Phuket.

Nasze poprzednie historie:

Kolejne osuwisko na głównej drodze w Phuket zablokowało cały pas w Rassada w Mueang Phuket, co spowodowało chaos na drogach.

Część obwodnicy, która jest jedną z kilku głównych dróg w Phuket, jest nadal zamknięta z powodu obawy o kolejne osuwiska pod opuszczonym budynkiem na pasie w kierunku północnym.

30-letni opuszczony budynek przy głównej obwodnicy w dzielnicy Rassada w Mueang Phuket zostanie zburzony.

Teraz aktualizacja:

Rozbiórka rozpoczęła się wczoraj (28 październikath). Wicegubernator Phuket Pichet Panapong dokonał inspekcji pracy. Do cięcia budynku od góry do dołu używa się dużego sprzętu budowlanego.

Oczekuje się, że rozbiórka zostanie wykonana w ciągu 15 dni. Następnie droga będzie gotowa do otwarcia dla użytkowników dróg. Wykonawca potwierdził, że podczas rozbiórki nie będą spadać konstrukcje.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.