AKTUALIZACJA: Rozpoczyna się rozbiórka opuszczonego budynku na Bypass Road w Phuket

Phuket -

Rozpoczęła się rozbiórka opuszczonego budynku przy Bypass Road w dzielnicy Rassada w Phuket.

Nasze poprzednie historie:

Kolejne osuwisko na głównej drodze w Phuket zablokowało cały pas w Rassada w Mueang Phuket, co spowodowało chaos na drogach.

Część obwodnicy, która jest jedną z kilku głównych dróg w Phuket, jest nadal zamknięta z powodu obawy o kolejne osuwiska pod opuszczonym budynkiem na pasie w kierunku północnym.

30-letni opuszczony budynek przy głównej obwodnicy w dzielnicy Rassada w Mueang Phuket zostanie zburzony.

Teraz aktualizacja:

Rozbiórka rozpoczęła się wczoraj (28 październikath). Wicegubernator Phuket Pichet Panapong dokonał inspekcji pracy. Do cięcia budynku od góry do dołu używa się dużego sprzętu budowlanego.

Oczekuje się, że rozbiórka zostanie wykonana w ciągu 15 dni. Następnie droga będzie gotowa do otwarcia dla użytkowników dróg. Wykonawca potwierdził, że podczas rozbiórki nie będą spadać konstrukcje.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.