Błyskawiczne powodzie nawiedziły Phuket zeszłej nocy, powodując poważne szkody - wycieczka fotograficzna

Phuket -

Wczoraj w nocy Phuket nawiedziły gwałtowne powodzie po krótkim okresie ulewnych deszczy, które spowodowały chaos i zniszczenia.

Kamala

Deszcz uderzył w wiele części Phuket na krótko przed północą (30 październikath), w tym w mieście Phuket.

Kamala

Wiele dróg i dzielnic mieszkalnych, takich jak Stare Miasto w Phuket, Bang Tao, Cherng Talay, Kalim (Patong), Wichit (Wichit Songkram Road przed sklepem Macro), Koh Kaew, Rassada (Samkong) i Kamala zostało zalanych. Poziom wody obniżył się w ciągu kilku godzin.

Kamala

Na drogach na motocyklach nadal było kilku użytkowników dróg, którzy nie mogli przejechać. Mieszkańcy Kamali ponownie cierpią z powodu gwałtownych powodzi z gór. Wielu mieszkańców mieszkających w domach i mieszkaniach nie było w stanie poruszać się samochodami przed powodzią.

Kamala

Więcej zdjęć znajdziecie poniżej.

Samkong, Rassada
Samkong, Rassada

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.