Osuwisko znalezione na drodze w Kamala

Kamala –

Na drodze w Kamali znaleziono osuwisko po ulewnym deszczu, który nawiedził Phuket zeszłej nocy i na początku tjego poranek.

Przywódca dystryktu Kathu Siwat Rawangkun poinformował o osunięciu się ziemi w Kamali o 10 zeszłej nocy (30 października)th). Gleba z osuwiska została znaleziona na części drogi w pobliżu Naka Lay.

Dziś rano (31 październikast) władze lokalne udzieliły pomocy w ruchu drogowym i droga jest porządkowana.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.