AKTUALIZACJA: Plastikowy kubek znaleziony w martwym wielorybie Bryde'a w Rawai, Phuket

Rawai, Phuket –

Plastikowy kubek został znaleziony wewnątrz martwego wieloryba Bryde'a w Rawai w Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Ogromny, rzadki wieloryb Bryde'a został znaleziony martwy na wyspie Racha w podokręgu Rawai, w dzielnicy Mueang Phuket.

Teraz aktualizacja:

Biuro Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych w Phuket (DMCR) poinformowało Phuket Express, że przeprowadzono sekcję zwłok wieloryba Bryde'a.

Wewnątrz jelita znaleziono plastikowy kubek, ale plastikowy kubek nie zatyka jelita. Wieloryb ma ciężki rozkład, a przyczyna jego śmierci jest nadal niejasna.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.