Lanta Island w Krabi ponownie otwarta po wielu miesiącach zamknięcia

Wyspa Lanta, Krabi-

Wyspa Lanta w Krabi została ponownie otwarta po wielu miesiącach zamknięcia.

Nasza poprzednia historia:

Kilka wysp na obszarze Parku Narodowego Mu-Ko Lanta ma być tymczasowo zamkniętych dla ruchu turystycznego na różne okresy, aby umożliwić odbudowę środowiska.

Teraz aktualizacja:

Park Narodowy Mo-Ko Lanta ogłosił, że od 15 października wszystkie miejsca turystyki przyrodniczej na terenie parku narodowego zostaną ponownie otwarte dla ruchu turystycznego.th naprzód.

Coroczne zamknięcie ma na celu zarządzanie turystyką podążającą za klimatem w tym sezonie, a także czas, aby przyroda i środowisko się odnowiły.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.