Lanta Island w Krabi ponownie otwarta po wielu miesiącach zamknięcia

Wyspa Lanta, Krabi-

Wyspa Lanta w Krabi została ponownie otwarta po wielu miesiącach zamknięcia.

Nasza poprzednia historia:

Kilka wysp na obszarze Parku Narodowego Mu-Ko Lanta ma być tymczasowo zamkniętych dla ruchu turystycznego na różne okresy, aby umożliwić odbudowę środowiska.

Teraz aktualizacja:

Park Narodowy Mo-Ko Lanta ogłosił, że od 15 października wszystkie miejsca turystyki przyrodniczej na terenie parku narodowego zostaną ponownie otwarte dla ruchu turystycznego.th naprzód.

Coroczne zamknięcie ma na celu zarządzanie turystyką podążającą za klimatem w tym sezonie, a także czas, aby przyroda i środowisko się odnowiły.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.