Mężczyzna kradnie samochód byłej dziewczyny w Wichit, mówi, że to był żart

Wichit –

Mężczyzna, który ukradł samochód swojej byłej dziewczyny w Wichit, twierdził, że tylko żartował. Jednak organy ścigania nie uznały tego za zabawne i oskarżyły mężczyznę o kradzież w ndobrze.

Policja Wichit poinformowała Phuket Express, że została powiadomiona w niedzielę (30 października)th) rano, że skradziono sedana. Przybyli do domu na osiedlu w Wichit, aby znaleźć panią Sopawan, która jest właścicielką sedana.

Powiedziała, że ​​zaparkowała sedana w pobliżu swojego domu, zanim rano dowiedziała się, że sedan zniknął.

Policja sprawdziła w pobliżu nagrania z monitoringu i znaleźli podejrzanego, 54-letniego Somsaka, o 5.24:XNUMX. Został aresztowany na Sakdidet Road w Wichit.

Powiedział, że jest byłym chłopakiem pani Sopawan i ma zapasowy kluczyk. Zamierzał zabrać jej sedana tylko po to, żeby jej dokuczyć i zagrać praktyczny żart.

Jednak policja Wichit nie była w nastroju do śmiechu. Somsak został zabrany na posterunek policji w Wichit, gdzie został oskarżony o kradzież w nocy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.