Norweg aresztowany w Trang po kradzieży taksówki z lotniska Krabi

Sanok

Krabi, Tajlandia –

Norweg został aresztowany w Trang po tym, jak ukradł taksówkę z lotniska Krabi.

Policja Huay Yod w Trang została powiadomiona przez policję Nuea Khlong w Krabi o zablokowaniu taksówki, która została skradziona przez obcokrajowca jadącego do Trang wczoraj (31 października).

Policja Huay Yod znalazła taksówkę w lokalnym sklepie spożywczym na Phet Kasem Road (Wang Wiset – Hauy Yod) w dystrykcie Khao Koab, w dzielnicy Huay Yod.

Norweg kupował drinki w sklepie spożywczym. Policja pojawiła się, zanim uciekł do toalety w sklepie spożywczym. Mężczyzna później zgodził się wyjść po negocjacjach z funkcjonariuszami organów ścigania. Został zabrany na komisariat policji w Huay Yod, zanim zabrano go z powrotem na komisariat policji Nuea Khlong. Taksówka również została uszkodzona w wyniku wypadku samochodowego, w który brał udział Norweg.

Policja turystyczna Trang powiedziała Phuket Express, że mężczyzna jest Norwegiem, ale nie podała jego nazwiska ani wieku. Policja turystyczna Trang stwierdziła, że ​​podejrzany nie chciał współpracować z funkcjonariuszami prawa i nie wyjaśnił, dlaczego ukradł taksówkę.

53-letni właściciel taksówki, pan Suthep, powiedział tajskim mediom: „Obcokrajowiec chciał iść na dworzec autobusowy. Odmówiłem, ponieważ miałem już inną wizytę u klienta. Kiedy siedziałem z tyłu samochodu, cudzoziemiec wskoczył na siedzenie kierowcy i odjechał taksówką. Próbowałem go powstrzymać, ale nie udało mi się.

Norweg stoi w obliczu wielu zarzutów, w tym stawiania oporu przy aresztowaniu, ucieczki z aresztu i kradzieży samochodu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.