Bary i restauracje na targu w Samkongu napadły na nielegalną sprzedaż alkoholu

Samkong, Rassada –

Bary i restauracje na nocnym targu w Samkongu w subdystrykcie Rassada zostały napadnięte za nielegalną sprzedaż alkoholu.

Zespół funkcjonariuszy organów ścigania kierowany przez policję miasta Phuket i funkcjonariusze z dystryktu Mueang Phuket nalot na bary i restauracje na nocnym targu Samkong zeszłej nocy (1 listopada).

Dyrektor administracyjny, pan Danai Jaikeng, powiedział Phuket Express: „Otrzymywaliśmy skargi, że bary i restauracje na tym rynku sprzedawały alkohol osobom niepełnoletnim, a wiele z nich nie ma licencji na sprzedaż alkoholu”.

„W czterech z tych miejsc sprzedawano alkohol nieletnim użytkownikom. Operatorzy lokali zostali zabrani na posterunek policji w Phuket, gdzie zostali oskarżeni o nielegalną sprzedaż alkoholu” – dodał Danai.

Phuket Express odnotował nazwę rynku nocnego, a operatorzy nie zostali ujawnieni przez odpowiednich funkcjonariuszy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.