AKTUALIZACJA: Więcej szczegółów na temat Norwega, który ukradł taksówkę z lotniska Krabi i pojechał do Trang

ZDJĘCIE: MGR Online

Krabi –

Norweg został oskarżony o kradzież po tym, jak ukradł taksówkę z lotniska Krabi, zanim został aresztowany w Trang.

Nasza poprzednia historia:

Norweg został wcześniej zabrany na komisariat policji Huay Yod i został przewieziony z powrotem na komisariat policji Nuea Khlong w poniedziałek (31 października).

Teraz aktualizacja:

Szef policji Klong Tom, pułkownik Taweesak Suwapitchapoom, powiedział dziś Phuket Express (2 listopada): „Norweg ma 50 lat. Jest inżynierem w firmie naftowej za granicą. W tej chwili nie ujawniamy jego nazwiska w ramach postępowania sądowego i podczas współpracy z jego bliskimi”.

„Pracownicy lotniska powiedzieli nam, że przed kradzieżą taksówki Norweg chciał jechać do Bangkoku, ale nie miał biletu lotniczego. Kiedy kasa biletowa się zamknęła, Norweg, który jest bardzo imponującym fizycznie mężczyzną, zablokował front kasy biletowej i nie pozwolił dwóm pracownikom wyjść ze środka, żądając, aby zabrali go do Bangkoku – wyjaśnił pułkownik Taweesak.

„Ochroniarze na lotnisku w końcu porozmawiali z podejrzanym, zanim się przeprowadził, i pozwolili tym dwóm pracownikom wyjść z kasy biletowej. Potem ukradł taksówkę po kłótni z taksówkarzem o miejsce docelowe, w którym taksówkarz jak dotąd nie chciał go zawieźć – dodał pułkownik Taweesak.

„Na tym etapie podejrzanemu postawiono zarzut kradzieży. Jego krewni potwierdzili, że zapłacą za zniszczenie pojazdu taksówkarza – zauważył pułkownik Taweesak.

Sam Norweg nie wydał oświadczenia i został początkowo opisany przez organy ścigania Trang jako niechętny do współpracy i odmawiający wywiadu lub omówienia swoich działań. To właśnie w tym momencie organy ścigania zaangażowały krewnych podejrzanego, którzy byli gotowi współpracować z organami ścigania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.