Trwa festiwal Loy Krathong w Saphan Hin, Phuket

Phuket -

Trwa festiwal Loy Krathong i impreza OTOP w Saphan Hin w Phuket Town.

Festiwal oficjalnie otwarty wczoraj wieczorem (2 listopada)nd).

Pani Pattree powiedziała The Phuket Express: „Kontynuowaliśmy rozwój projektu OTOP (One Tambol One Product). Naszym celem jest pobudzenie lokalnej gospodarki. Wydarzenie OTOP odbędzie się w tym roku na festiwalu Loy Krathong w Saphan Hin od 30 październikath do listopada 8th. Na festiwalu prezentowanych jest wiele OTOPów z całej Tajlandii z koncertami i wspaniałym jedzeniem.”

https://tpnnational.com/2022/11/02/lunar-eclipse-will-occur-on-loy-krathong-night-in-thailand/

Loy Krathong przypada we wtorek, 8 listopada, również zaćmieniem Księżyca.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.