Trwa festiwal Loy Krathong w Saphan Hin, Phuket

Phuket -

Trwa festiwal Loy Krathong i impreza OTOP w Saphan Hin w Phuket Town.

Festiwal oficjalnie otwarty wczoraj wieczorem (2 listopada)nd).

Pani Pattree powiedziała The Phuket Express: „Kontynuowaliśmy rozwój projektu OTOP (One Tambol One Product). Naszym celem jest pobudzenie lokalnej gospodarki. Wydarzenie OTOP odbędzie się w tym roku na festiwalu Loy Krathong w Saphan Hin od 30 październikath do listopada 8th. Na festiwalu prezentowanych jest wiele OTOPów z całej Tajlandii z koncertami i wspaniałym jedzeniem.”

https://tpnnational.com/2022/11/02/lunar-eclipse-will-occur-on-loy-krathong-night-in-thailand/

Loy Krathong przypada we wtorek, 8 listopada, również zaćmieniem Księżyca.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.