Funkcjonariusze nadal burzą wdzierające się struktury na plaży Lay Phang

Thalang –

Funkcjonariusze nadal burzą wdzierające się struktury na plaży Lay Phang w Thalang.

Nasze poprzednie historie:

Konstrukcje, które rzekomo wkroczyły na tereny publiczne warte 50 miliardów bahtów na plaży Lay Phang w Cherng Talay, Thalang zostały ostatecznie zburzone.

Na tym terenie znaleziono pięć znaków mówiących: „Ten obszar jest przedmiotem sporu i toczy się proces sądowy między sektorami prywatnymi a rządem. Urzędnikom nie wolno nic robić w tej dziedzinie bez pozwolenia. Każde naruszenie tego, działania prawne zostaną podjęte. Skargi będą składane do urzędów państwowych.”

Wczoraj (2 listopadand) zespół urzędników pod przewodnictwem Bancha Tanooina, dyrektora urzędu dystryktu Thalang, przeprowadził inspekcję obszaru zainteresowania w Cherng Talay.

Pan Bancha powiedział Phuket Express, że odkryli, że obszar jest nadal naruszany przez trzy restauracje z leżakami i parasolami. Obecnych było również dwóch właścicieli restauracji i obaj zostali aresztowani. Nazwiska aresztowanych nie zostały ujawnione przez funkcjonariuszy organów ścigania.

Dwóch właścicieli restauracji zabrano na posterunek policji w Cherng Talay, aby postawić im zarzuty naruszenia kodeksu ziemskiego i ustawy o lasach oraz sprzedaży alkoholu bez pozwolenia. Te wdzierające się struktury zostaną wkrótce zburzone, dodała policja Cherng Talay.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.