Policja z regionu 8 zwiększa egzekwowanie przepisów w miejscach rozrywki w Phuket

Phuket -

Policja Regionu 8 zapewniła, że ​​funkcjonariusze poważnie podchodzą do egzekwowania prawa w miejscach rozrywki w Phuket.

Urzędnicy skontrolowali lokale rozrywkowe w mieście Phuket zeszłej nocy (2 listopada)nd).

Zastępca dowódcy policji Regionu 8, generał dywizji Saksira Pueakam, powiedział Phuket Express: „Nadal zwalczamy przestępstwa, zwłaszcza w miejscach rozrywki. Musimy upewnić się, że na teren nie wchodzą osoby niepełnoletnie. Operator musi sprawdzić swoich klientów pod kątem broni i narkotyków.”

„Jeśli ktokolwiek zauważy coś nielegalnego, zgłoś to funkcjonariuszom w okolicy w celu dalszego zbadania”. dodała Saksira.

Zobacz także:

Bary i restauracje na nocnym targu w Samkongu w subdystrykcie Rassada zostały napadnięte za nielegalną sprzedaż alkoholu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.