Motocyklista z Singapuru ginie po zderzeniu z ciężarówką w Kamala

Kamala –

Motocyklista z Singapuru zginął po zderzeniu z ciężarówką w Kamali.

Ratownicy Kamali zostali powiadomieni o wypadku dzisiaj o godzinie 11:30 (3 listopada)rd) na ostrym zakręcie w Kamali.

Przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli uszkodzony motocykl, który utknął przed ciężarówką.

Kierowca motocykla, który później został zidentyfikowany jako Singapurczyk w wieku około 30 lat, został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia. Jego pasażerka również doznała poważnych obrażeń. Została przewieziona do pobliskiego szpitala. Jego nazwisko zostało wstrzymane w oczekiwaniu na powiadomienie rodziny i ambasady.

Świadkowie powiedzieli, że motocyklista stracił kontrolę i skręcił na przeciwny pas, zanim wpadł na ciężarówkę. Jednak policja w Kamali sprawdza nagrania z kamer CCTV, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku i ustalić odpowiedzialność za potencjalne środki prawne przeciwko kierowcy ciężarówki, który nie został zidentyfikowany.

aktualizacja:

Z Phuket Express skontaktował się anonimowy świadek, który miał to do powiedzenia:

I żeby było wiadomo, że nie było świadków, którzy bezpośrednio widzieli wypadek tylko kierowca i pasażer ciężarówki. Mój mąż i ja w naszej taksówce z Ayara Kamala (gdzie również przebywała para) dotarliśmy w ciągu kilku minut po wypadku i pomógł rannej kobiecie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.